PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ BEZ KOMPROMISŮ

 

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti tisku etiket a čárového kódu nám dovolují nabízet komplexní řešení. V naší nabídce proto najdete termo a termotransfer tiskárny, tiskový software, etikety i TTR barvicí pásky. Vybrat si u nás můžete také snímače nebo terminály, aplikátory etiket a další příslušenství jako navíjení nebo odlepování etiket.


 

TISKÁRNY

Zde naleznete širokou nabídku tiskáren pro průmysl, obchod ale také kancelář. Máme řešení pro tisk čárového kódu, barevných nebo i textilních etiket.

 

ETIKETY

Nabídka samolepicích i nelepicích etiket z různých materiálů s předtiskem i klasické prázdné bílé. Pokud nevíte jaké přesně potřebujete, rádi Vám poradíme.

 

BARVICÍ PÁSKY

Pro termotransfer tiskárny máme v naší nabídce barvicí pásky jak s vnitřním návinem (IN) tak TTR pásky s venkovním návinem (OUT).

 

SNÍMAČE 1D & 2D KÓDU

Potřebujete zajistit příjem nebo výdej zboží či si jen usnadnit evidenci? Nabízíme velký výběr zařízení, díky kterým to bez problémů zvládnete.

 

SOFTWARE

Programy, kterými je možné zpracovat návrh a také výstupní podobu výsledného potisku etiket. Může to být text, čárový kód, 2D kód, logo i jiná grafika.

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Někdy je potřeba etikety po tisku navinout na jinou dutinku nebo je automaticky odlepovat. V naší nabídce najdete zařízení, která toto spolehlivě vyřeší.


 
© 2014 - ETIGRAF, s.r.o.
TOSHIBA ARMOR CAB QUICKLABEL SYSTEMS GS1 QS CERT
Web created by Landar & Powered by Simple CMS